Kontakt / Styrelse




Vill ni komma i kontakt med styrelsen?


Skicka ett mail till styrelse@westernridersostergotland.se


eller använd direkt-mailen under respektive person



WRÖ's Styrelse 2017

 

Ordförande/tävlingsansvarig

Maria Jansén

0705-414172

maria@jansen.se


     Ledamot och Vice ordförande   

Paulin Wiklund

0708-131894

paulin.ekvall@hotmail.se

Sekreterare/Ledamot

Inger Petersén

0709-126344

1954johansson@telia.com


Kassör/ledamot 

Marie Östman

marie.ost66@gmail.com

 

Ledamot

Lotta Söderlund

0702-200623

stensvad@hotmail.com

     

Ledamot 

Catharina Bergqvist

0709-660211

catharina.bergqvist@telia.com


Ledamot

Linda Blomqvist

0702-985252

linda.blomqvist11@gmail.com

       

Suppleant

Niclas Karlberg

0739-691798

karlbergniclas@gmail.com


Suppleant

Lars Söderlund

lars.soderlund@hotmail.com





VALBEREDNINGEN

     

Charlotte Ejdehage

c.ejdehage@gmail.com


Johan Söderqvist

Petra Isaksson

petra.isaksson@norrkoping.se

     

Revisor 

Magnus Gustavsson  

     

Revisorsuppleant   

Jan Karlsson


Hemsida

Inger Petersén

1954johansson@telia.com

Sponsorer och samarbetspartners 2018

Solhaga Ridanläggning Vadstena

 

Djurtorp Training Center