Kontakt / Styrelse

Sponsorer och samarbetspartners 2017

 

 

 

Vill ni komma i kontakt med styrelsen?

 

Skicka ett mail till styrelse@westernridersostergotland.se

 

eller använd direkt-mailen under respektive person

 

 

WRÖ's Styrelse 2017

Ordförande/tävlingsansvarig

Maria Jansén

0705-414172

mariamjansen@home.se

 

Ledamot och Vice ordförande

Niclas Karlberg

0723-626180

Karlbergniclas@gmail.com

 

 

Sekreterare/Ledamot

Inger Petersén

0709-126344

1954johansson@telia.com

 

Kassör/ledamot

Marie Östman

marie.ost66@gmail.com

 

Ledamot

Paulin Wiklund

0708-131894

paulin.ekvall@hotmail.se

Ledamot

Catharina Bergqvist

0709-660211

catharina.bergqvist@telia.com

 

Ledamot

Linda Blomqvist

0702-985252

linda.blomqvist11@gmail.com

Suppleant/tävlingsansvarig

Magnus Gustavsson

0706-801376

solhaga101@telia.com

 

Suppleant

Lotta Söderlund

0702200623

stensvad@hotmail.com

 

 

 

VALBEREDNINGEN

Charlotte Ejdehage

c.ejdehage@gmail.com

 

Stefan Johansson

1954johansson@telia.com

 

Petra Isaksson

petra.isaksson@norrkoping.se

Revisor

Filip Gustavsson

Revisorsuppleant

Jan Karlsson

 

Hemsida

Inger Petersén

1954johansson@telia.com

Djurtorp Training Center

Solhaga Ridanläggning Vadstena